Úvodní stránka Akce O firmě Pobočky Kariéra Kontakt E-shop
pujcovna-naradi

Konfigurátor autobaterií

Pokud si nejste jisti, jakou baterii do Vašeho vozu použít, nahlédněte do katalogu Vašeho oblíbeného výrobce. Po specifikaci vozu (značka, model, motorizace (obsah, výkon) katalog vždy zobrazí baterii výkonově i rozměrově vhodnou do Vašeho vozu.

 

 

Produktový vyhledávač autobaterií Banner

Klikněte na produktový navigátor Banner, kde můžete jednoduše specifikováním typu svého vozu nalézt pro vás vhodnou autobaterii.

 

 

Produktový vyhledávač autobaterií Varta

Klikněte na produktový navigátor Varta, kde můžete jednoduše specifikováním typu svého vozu nalézt pro vás vhodnou autobaterii.

 

 

Produktový vyhledávač autobaterií Exide

Po načtení stránky s katalogem doporučujeme kliknout na "zjednodušené vyhledávání", kde můžete specifikováním typu svého vozu nalézt pro vás vhodnou autobaterii.

 

 

Produktový vyhledávač motobaterií Yuasa

Klikněte na produktový navigátor Yuasa, kde můžete specifikováním typu svého motocyklu a nalézt pro vás vhodnou motobaterii.

Postup: Stránka je v angličtině. Po kliknutí se prohlížeč přesměruje na stránky výrobce Yuasa. Z menu zvolíte "motorcycle", ,poté zvolíte výrobce motocyklu, rok výroby a přesný typ motocyklu. Poté se zobrazí přesný typ motobaterie pro váš motocykl včetně všech důležitých parametrů jako typ, výkon, rozměry a podobně. Tuto baterii poté můžete zakoupit na našich stránkách.

 

 

Produktový vyhledávač baterií Bosch

Klikněte na produktový navigátor Bosch, kde můžete specifikováním typu svého vozu nalézt pro vás vhodné produkty Bosch.

Přímé hledání:Spřátelené weby
Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut