Úvodní stránka Akce O firmě Pobočky Kariéra Kontakt E-shop
půjčovna_nářadí

Pozice - ROZVOZ AUTODÍLŮ

Hledáme kolegu pro rozvoz autodílů v okrese Děčín.

• dohoda o provedení práce
• cca 4 hodiny denně
• mzda 80,-Kč / hodinu.

Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: beranek@corect.cz

Pozice - DISPEČER

Hledáme kolegu do našeho obchodního týmu, který nám pomůže vyřizovat telefonické objednávky našich zákazníků.

Nabízíme:

• platový výměr
  – ve zkušební době dle dosavadních zkušeností a praxe
  – po zkušební době dle výkonu a znalostí
• práci v příjemném mladém kolektivu.
• firemní letní i Vánoční akce a další drobné radosti.

Očekáváme:

• zkušenosti a znalosti v oboru autodílů nebo velkou snahu je rychle získat
• snahu opravdu pracovat
• nekonfliktnost
• selský rozum
• dobré komunikační schopnosti

Předem děkujeme za všechny životopisy zaslané na beranek@corect.cz.

Obchodní zástupce - rozvozce zboží

pro pobočku Teplice (Teplice, Most a Ústí nad Labem)

a pobočku Litoměřice (Litoměřice, Roudnice nad Labem).

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Pracovní náplň: Zodpovědnost o zákazníky v daném okresu a rozvoz zboží k zákazníkům. Vyhledávání a navazování nových obchodních vztahů v oblasti autoopravárenství a prodeji náhradních dílů.

Požadujeme :
• praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu
• vysoké pracovní nasazení
• řidičský průkaz skupiny B
• komunikativnost
• samostatnost v jednání, schopnost přípravy a vedení schůzek u zákazníků
• obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost
• schopnost dodržovat firemní pravidla
• trestní bezúhonost

Nabízíme:
• perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
• práce na HPP
• prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
• firemní automobil, mobilní telefon, notebook (tablet)
• dobré platové ohodnocení dle výsledků

Životopisy zasílejte na adresu teplice3@corect.cz a do předmětu mailu prosíme napište „Pracovní pozice (okres)“.

Přímé hledání:

Rychlý vstup do e-shopu. Help Corect

* zde naleznete pouze běžná vozidla. Pokud jste zde své auto nenašli, přejděte prosím na náš e-shop www.corect.nextis.cz

Zde naleznete pouze běžná vozidla. Pokud jste zde své auto nenašli, přejděte prosím na náš e-shop www.corect.nextis.cz

Spřátelené weby
Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut